Į UAB „Šilutės prekybos“ pirkėjų namus sugrįžo Kalėdos

Sausio 5-ąją į poros dešimčių Šilutės ir Pagėgių savivaldybių gyventojų namus sugrįžo Kalėdos – tądien jiems įteikti solidūs UAB „Šilutės prekyba“ prizai, mat jie tapo tradicinės kalėdinės loterijos laimėtojais.

UAB „Šilutės prekyba“ savo 24-iose parduotuvėse tokius kalėdinius žaidimus pirkėjams rengia jau nuo 2008-ųjų metų, tad šiemetinis – jau 16-asis. Žaidime dalyvavo nuo 2023 m. lapkričio 3 d. iki gruodžio 31 d. bendrovės parduotuvėse prekių už 8 eurus ir daugiau pirkę pirkėjai, į savo krepšelį įsidėję ir žaidimo ženklu pažymėtą prekę. Be abejo, dar buvo privalu čekio antroje pusėje užrašyti savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį ir įmesti čekį į žaidimo dėžę.

„Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas, sveikindamas susirinkusiuosius į žaidimo finalą, dėkojo visiems, perkantiems bendrovės parduotuvėse ir taip palaikantiems vietinį verslą. O finalą jis pavadino ilgai lauktu momentu, kuomet gali pasidžiaugti kartu su pirkėjais.

Norinčiųjų dalyvauti kalėdinėje loterijoje kasmet būna apie 10 000, o šiemet į loterijos dėžes buvo įmesti 9555 čekiai. Iš dėžių burtų keliu ištraukti 20-ies finalininkų čekiai, bet du iš jų į žaidimo finalą neatvyko.

Dulkių siurblius laimėjo Alvydas Andrijauskas iš Jonikaičių k. ir Dalia Kriščiūnienė iš Rusnės, gruzdintuves Rasa Dilertaitė iš Ulozų ir rusniškė Daivutė Mockevičienė, mikrobangų krosneles išsivežė  šilutiškė Eleonora Jonikaitienė ir juknaitiškis Žilvinas Jucius, naujais televizoriais džiaugėsi Algis Gurevičius iš Karceviškės k. ir  stoniškietė Violeta Paulavičienė. Elektrinės viryklės atiteko vainutiškiui Liudui Pietariui ir šilutiškiui Ričardui Šimkui, vaflinė degutiškiui Raimondui Dambrauskui, virdulys Monikai Kiršienei iš Pagėgių, sumuštinių keptuvė vainutiškei Violetai Nausėdienei, stalo įrankiai ir staltiesė Arūnui Useliui iš Šilgalių, antklodė ir pagalvė kintiškei Ritai Tarvydienei, o lygintuvas Rolandui Stancikui iš Vilkyčių. Solidžiausius prizus – skalbyklę ir šaldytuvą – išsivežė Levutė Tunylienė iš Sakūčių ir Vida Kuznecova iš Kukorų k.

Iš viso per 16 metų kalėdinės loterijos prizus jau laimėjo 523 pirkėjai.

Rengti žaidimus „Šilutės prekybai“ padeda būrys rėmėjų: AB „Volfas Engelman“, „Osama“, „Marių prekyba“, „Unilever Lietuva distribucija“, taip pat „Klaipėdos duona“, „Delikatesas“ ir kt.

„Šilutės naujienos” straipsnis.